MASZ PYTANIE
LUB ZADZWOŃ 668 561 352

FAQ

Czym jest Epresser?


Jest to serwis specjalistyczny firmy Telvinet sp. z o.o., w którym można zamówić autorskie teksty, w tym teksty SEO, na dowolny temat. Ułatwiamy również komunikację i pośredniczymy w kontakcie pomiędzy firmami i właścicielami stron oraz serwisów, a autorami tekstów i innego rodzaju treści. Tym pierwszym umożliwia to szybkie pozyskanie wartościowych merytorycznie zasobów, które zainteresują ich klientów. Z kolei autorom pozwala na  zarabianie na swoich artykułach, filamch, memach itp. oraz na budowanie swojego portfolio.

Tworzymy również newslettery oraz mailingi i pośredniczymy w kontaktach z mediami branżowymi, działającymi w sferze aktywności biznesowej naszych klientów.

 

Jaki zakres usług oferujemy klientom?

 

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i możemy swobodnie dopasować go do Państwa potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo redakcji lub korekty istniejącego tekstu, czy też napisania go od podstaw, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Na tym jednak nie koniec, bo dzięki współpracy z grafikami, informatykami i pozycjonerami, możemy także zaoferować kompleksową usługę - od etapu zaplanowania serwisu, poprzez kreację artystyczną, aż po wypełnienie witryny treścią i zapewnienie jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. 

 

Do czego może się to przydać?

 

Za sprawą zmian w algorytmach wyszukiwarki Google, dominującej w polskim internecie, szczególnego znaczenia nabiera ciekawa i aktualna treść serwisów internetowych. Aby wykorzystywać sieć jako efektywny kanał komunikacji, który dodatkowo realizuje lub wspiera sprzedaż, należy zadbać o odpowiednią jakość tego, co internauci znajdą na odwiedzanych stronach. Jeśli chcecie Państwo utrzymać lub powiększyć ruch w swoim serwisie i poprawić jego wyniki finansowe, nasze usługi są właśnie dla Was.

 

Jakie są korzyści dla autorów?

 

Jeśli jesteś autorem możesz dzięki nam zarabiać więcej. Zamiast pisać do szuflady, podziel się swoją wiedzą! Skontaktuj się z nami, zarejestruj w naszej bazie i znajdź w ten sposób nowy rynek zbytu na swoje teksty. Być może któryś z naszych klientów potrzebuje treści dotyczącej właśnie Twojego obszaru zainteresowań. 

 

Jakie są korzyści dla poszukujących treści wydawców?

 

Bez zatrudniania w swojej firmie copywritera na etat, bez poświęcania czasu, który można spożytkować na rozwój w innych obszarach, otrzymujecie Państwo stworzone od podstaw i unikalne treści odpowiadające własnym potrzebom. Są one weryfikowane i przeznaczone tylko dla Was. Szybko przekonacie się, że to się Wam naprawdę opłaca.

 

OPINIE NASZYCH KLIENÓW

Polecamy redakcję Epresser wszystkim, którzy poszukują ciekawych i dobrze napisanych tekstów na swoje strony internetowe. Bezproblemowy kontakt, szybkie uzgodnienie zakresu wspólpracy i terminowa realizacja zlecenia - to najkrótsza charakterystyka usługi.

Tomasz Siwiński, miesięcznik Fleet

  • Polecamy wszystkim

  • Mocne głowy, mocne słowa

  • Ciekawe pomysły i skuteczna realizacja

  • Szybka poprawa statystyk odwiedzin witryny. Polecam

    Czytaj...