MASZ PYTANIE
LUB ZADZWOŃ 668 561 352

Współpraca

Redakcja Epresser pośredniczy w kontakcie pomiedzy reklamodawcami, poszukującymi w internecie pożądanych grup odbiorców dla swego przekazu, a wydawcami i właścicielami serwisów, którzy chcą pozyskać wartościową treść na swoje strony i poprawić wyniki ich monetyzacji.

 

Dlatego jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy zarówno z autorami tekstów, grafik oraz szeroko rozumianej treści o wysokim poziomie merytorycznym i językowym, jak również z redakcjami oraz wydawcami portali, a także blogerami i właścicielami stron, którzy chcą by były one atrakcyjne i aby pomagały firmie zarabiać. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani rejestracją w naszej bazie, prosimy o kontakt.

 

Zapraszamy do współpracy także agencje reklamowe i interaktywne. Nie musicie zatrudniać copywritera, aby oferować usługi copywritingu - razem możemy więcej.


Kontakt: 

email: info@epresser.pl

tel. 71-3414810 lub 668 561 352

OPINIE NASZYCH KLIENÓW

Polecamy redakcję Epresser wszystkim, którzy poszukują ciekawych i dobrze napisanych tekstów na swoje strony internetowe. Bezproblemowy kontakt, szybkie uzgodnienie zakresu wspólpracy i terminowa realizacja zlecenia - to najkrótsza charakterystyka usługi.

Tomasz Siwiński, miesięcznik Fleet

  • Polecamy wszystkim

  • Mocne głowy, mocne słowa

  • Ciekawe pomysły i skuteczna realizacja

  • Szybka poprawa statystyk odwiedzin witryny. Polecam

    Czytaj...