MASZ PYTANIE
LUB ZADZWOŃ 668 561 352

O nas

Serwis Epresser jest owocem wspólnej pracy specjalistów w dziedzinie pozycjonowania i marketingu internetowego na co dzień pracujących w Telvinecie oraz doświadczonych autorów tekstów i PR-owców. Są wśród nas pasjonaci internetu, którzy zjedli zęby na technicznych aspektach i zawiłościach promocji w sieci, a także rzeźbiarze w słowie - ludzie potrafiący w ciekawy sposób opowiadać nawet o pozornie nieciekawych rzeczach.

 

Nie konkurujemy najniższą ceną, nie interesują nas ukryte linki, treści nieetyczne i zlepki słów czytane jedynie przez boty. Natomiast za każdym razem uważnie słuchamy klientów, próbując jak najlepiej poznać i zrozumieć specyfikę działania ich oraz ich odbiorców, a w konsekwencji zaoferować usługę najlepiej odpowiadającą potrzebom. Nasze teksty zawsze powstają od podstaw w odpowiedzi na konkretne zlecenie, a piszą je dla nas ludzie z praktyką copywriterską i dziennikarską, których warsztat językowy gwarantuje wysoką jakość. 

OPINIE NASZYCH KLIENÓW

Polecamy redakcję Epresser wszystkim, którzy poszukują ciekawych i dobrze napisanych tekstów na swoje strony internetowe. Bezproblemowy kontakt, szybkie uzgodnienie zakresu wspólpracy i terminowa realizacja zlecenia - to najkrótsza charakterystyka usługi.

Tomasz Siwiński, miesięcznik Fleet

  • Polecamy wszystkim

  • Mocne głowy, mocne słowa

  • Ciekawe pomysły i skuteczna realizacja

  • Szybka poprawa statystyk odwiedzin witryny. Polecam

    Czytaj...